Černé historky 3.

10 příběhů černých historek k okamžitému hraní

Otec se synem jedou autem. Dopravní nehoda, otec je mrtev, syna odveze sanitka do nemocnice. Chirurg, co jej má operovat, ale řekne: „Já nemohu, je to můj syn.“

Chirurg je žena, jeho matka.

Na louce sedí muž a jí květiny.

Je to v Africe, muže zajali kanibalové. Muž věděl, že ho před smrtí čeká dlouhé mučení a chtěl si zkrátit utrpení. Uměl řeč domorodců a proto jim namluvil, že když sní určité množství jistých květin a potom vysloví zaklínadlo, stane se nesmrtelným.

Domorodci si to chtěli na něm vyzkoušet a zabili ho bez mučení hned, jak dojedl.

Poté, co muž ochutnal albatrosa a skočil z okna.

Manželská dvojice ztroskotala s výletní lodí na pustém ostrově. Manželka se utopila a manžel ji spolu s ostatními zachráněnými pohřbil. Zatímco manžel truchlil, ostatní šli na lov. Protože nic neulovili, vykopali manželku, připravili z ní jídlo, manželovi řekli, ze je to albatros.

Po nějaké době šel manžel do restaurace a objednal si albatrosa. Když nepoznal chuť, uvědomil si, že předtím jedl manželku. Zbláznil se a vyskočil z okna.

Na poli leží mrtvola a má v ruce ulomenou zápalku.

Parta lidí letěla balónem a došla jim zátěž, tak losovali, kdo bude muset vyskočit. Mrtvola je ten, kdo prohrál.

Je půlnoc, v hotelu je nervózní muž. Muž zvedá sluchátko, telefonuje a pak spokojeně usíná.

Soused vedle v pokoji strašně chrápal. Zazvonění telefonu jej vzbudilo, takže náš muž může klidně spát.

Příběhy zločinŮ

Nová hra na bázi černých historek odkrývající skutečné zločiny, které změnili dějiny kriminalistiky

Muž a žena. Najednou muž kýchnul a žena na místě zemřela.

V cirkusové manéži probíhá vystoupení artistů na visuté hrazdě. Artista (muž), drží v zubech držák, na kterém balancuje artistka

(žena). Oba jsou vysoko nad zemí, nechráněni sítí. Pojednou muž kýchne, držák mu vypadne, žena se zřítí na podlahu šapitó a zabije se.

Pan Smith jezdí každý den při návratu domů výtahem do 26. poschodí, jen v neděli jezdí jen do 24. poschodí a zbylá dvě poschodí vyjde po schodech.

Pan Smith je liliput, na vyšší číslo než 24 nedosáhne. V neděli má liftboy volno.

Muž poslal ruku a zemřel.

Dotyčný muž před několika roky ztroskotal s jistým lodníkem na pustém ostrově. Před smrtí hladem je zachránilo jen to, že si lodník odťal ruku a společně ji snědli. Oba byli zachráněni.

Po čase začal lodník od muže chtít, aby si i on nechal amputovat ruku. Měl mu ji poslat jako důkaz. Muž se však vloupal do márnice, ukradl tam cizí ruku a tu poslal lodníkovi. Ten se ale o podvodu náhodou dozvěděl a najal si vraha.

Žena zemřela, protože příliš dlouho telefonovala.

Tato žena si nechala na svém autě vyměnit pneumatiky. Informace z dílny, že během montáže zapomněli utáhnout šrouby na kole se k ní však nemohla dostat, jelikož celou dobu telefonovala se svou přítelkyní. v první zatáčce ztratila na vozem kontrolu a narazila do stromu.

Dva bratři pracují v cirkuse a bydlí v maringotce. Jeden z nich jednou přijde do svého, pečlivě uklizeného pokoje. Zavrávorá a spáchá sebevraždu.

Bratři jsou liliputáni a vystupují v cirkusu jako klauni. Cirkus se dostal do krize a jeden z bratrů musí být propuštěn. Jeden bratr vymyslel lest: zkrátil u všeho nábytku nohy a pak po sobě pečlivě zahladil stopy. Druhý bratr přišel do maringotky, myslel si, že vyrostl a zabil se.

CHILLI MÁNIE

Vše o pěstování chilli papriček

Provozovatel webu je Ing. Pavel Kohout | IČ: 03496775