Černé historky 1.

10 příběhů černých historek k okamžitému hraní

Muž jel svým autem po městě. Zapnul rádio a zastřelil se.

Jeho alibi se provalilo. Tento muž pracoval jako moderátor v jedné rozhlasové stanici. Pustil do vysílání CP, na které namluvil celé své moderování, aby měl dost času odjet domů, zavraždit svou ženu a zase se vrátit. Právě byl na cestě zpět do rozhlasu, když si pustil rádio a zjistil, že se toto CD zaseklo.

Publikum napjatě naslouchalo hudbě. Náhle se rozhostilo ticho. Právě v tento okamžik přišel někdo o život.

Provazochodec a hudebník pracovali jako partneři. Hudebník měl hrát tak dlouho, dokud vysoko balancující provazochodec se zavázanýma očima nebude moci dostoupnout na plošinu na konci lana. Ovšem tentokrát hudebníka něco rozptýlilo a přestal hrát o chvilku dříve.

Když světlo zablikato, věděl Štěpán, že přišel pozdě.

Štěpán byl advokátem muže odsouzeného k smrti. Na poslední chvíli se mu podařilo dosáhnout jeho omilostnění, ale bohužel do věznice dorazil příliš pozdě. Světlo zablikalo ve chvíli, kdy spustili elektrické křeslo.

Na pohřbu své matky spatřila žena muže, kterého neznala. 0 několik dní později zabila svou sestru.

Během pohřbu se tato žena do onoho muže bláznivé zamilovala. Ten ale zmizel hned po jeho skončení, aniž by zjistila, kdo to byl. Doufala, že ho znovu uvidí na pohřbu své sestry.

Muž vystoupil z velkého vozidla a vzal si život.

Tento muž byl zemědělec a vjel se svým kombajnem na kukuřičné pole, kde si jeho děti i přes zákaz hrály na schovávanou. Když se stroj zasekl a on poznal, že přejel své děti, vzal si život.

Příběhy zločinŮ

Nová hra na bázi černých historek odkrývající skutečné zločiny, které změnili dějiny kriminalistiky

V naprosto prázdné místnosti visel muž na oprátce, pod ním byla louže vody.

Z nešťastné lásky si tento muž stoupl na blok ledu, který pod jeho nohama pomalu roztál.

Osamělá žena se vrhla dolů z mrakodrapu. Krátce před tím, než dopadla na zem svého činu litovala.

Tato žena byla (alespoň si to myslela) byla jediným člověkem, který přežil jadernou válku. Po více než roce bloudění se rozhodla svůj život ukončit. V momentě, kdy se vrhla z mrakodrapu, uslyšela zvonění telefonu - přece jen zůstal kdesi naživu ještě někdo další.

Když se Erik ráno podíval do zrcadla, sepsat svou závěť.

Na diskotéce se Erik seznámil s ženou, se kterou strávil noc plnou vášní. Když se ráno probudit byla pryč. Na zrcadle v koupelně zanechala nápis "Vítej v klubu AIDS".

Žena přišla do lokálu a objednala si sklenici vody. Muž za barovým pultem vytáhl pušku a zamířil přímo na ní. Žena poděkovala a odešla.

Žena měla škytavku a chtěla se napít vody, aby se jí zbavila. Muži za barovým pultem bylo okamžitě vše jasné a chtěl ji pomoci tím, že ji pořádně vyleká. A to se mu podařilo!

Žena ze rozhodla za pouhých 500 eur prodat luxusní auto svého manžela.

Manžel si před půl rokem vzal život, když si v odlehlém místě v lese zavedl do vnitřku svého Porsche výfukové plyny. Auto a v něm pomalu rozkládající mrtvola byly objeveny až o čtyři měsíce později. Mrtvolný zápach už nebylo možné z auta dostat.

ORIGA TRIKA

Vystup z davu...

Oblečte se originálně... Zaujmi tričkem...

Provozovatel webu je Ing. Pavel Kohout | IČ: 03496775